Şehitkamil ilçesine bağlı kırsal mahalleleri ziyaret eden AK Parti Gaziantep Milletvekili M. Sait Kirazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Şehitkamil Belediye Başkanı Fadıloğlu, kırsal mahallelere her türlü hizmetin devam edeceğini söyledi. Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek ve sıkıntılarını gidermek amacıyla ziyaretlerde bulunan AK Parti Gaziantep Milletvekili M. Sait Kirazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ, AK Parti Şehitkamil ilçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil ilçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, AK Parti Gaziantep il yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti Şehitkamil ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi. Güngürge, Bedirkent, Suboğazı, Tuğlu, Kozluyazı, Tokdemir, Beyreli, Bozobası ve Kabasakız Mahallelerini gezen heyet, vatandaşların yoğun sevgi gösterisiyle karşılaştı. Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Kirazoğlu, Başkan Fatma Şahin ve Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sorunların giderilmesi adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi. Büyükşehir Belediyesi ve Şehitkamil Belediyesi tarafından mahallelerine yapılan hizmetlerden memnun kaldıklarını dile getiren mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Başkan Fatma Şahin ve Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti. 

BÜTÜN BUNLARIN ARKASINDA BİR EMEK VAR, ÇALIŞMA VAR, GAYRET VAR

Vatandaşlara hitaben konuşan Gaziantep Milletvekili M. Sait Kirazoğlu, “Bugün öncelikle Büyükşehir, Şehitkamil Belediye Başkanlarımızla, ilçe Başkanımızla, meclis üyelerimizle, daire müdürlerimizle birlikte sizleri dinlemek için geldik. Mahallelerinizde olan sorunlarınızı gidermek, istek ve taleplerinizi yerine getirmek için huzurlarınızdayız. Az önce Başkanlarımız çok güzel bahsettiler, elhamdülillah, mahallelerimizde alt yapıyla ilgili ulaşımla ilgili hiçbir sorun kalmamıştır. Her türlü problemi çözmüş, bugün daha ileriye bakan, daha iyisini isteyen bir ülke var. Şuan içerisinde bulunduğumuz çok güzel bir tesiste huzur ve güven içerisinde bir araya gelebiliyoruz. Bütün bunların arkasında bir emek var, çalışma var, gayret var, AK Parti hükümeti var, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan var, yerelde Belediyelerimiz var. Bugün Gaziantep Büyükşehir Belediyemiz, Şehitkamil Belediyemiz, Şahinbey Belediyemiz Türkiye’de örnek gösteriliyor. Bizler Milletvekilleri olarak Ankara’da bundan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

20 YIL BOYUNCA YAPILANLARA SİZLER ŞAHİTSİNİZ

20 yılda hiç kimsenin hiç kimseden farklı olmadığı bir Türkiye’yi inşa etiklerini kaydeden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Öncelikle bizler, sizleri çok seviyoruz, sizlerin sayesinde 20 yıldır Dünya siyasi tarihini değiştiren bir gücü hep birlikte inşa ettik. Cumhurbaşkanımızla birlikte yola çıkarken, hatırlarsanız hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedik. Önce insan dedik, insanı yaşat ki devlet yaşasın dedik. Köylüyü kentliden, Türk’ü Kürt’ten, Sünni’yi Alevi’den, genci yaşlıdan, hiç kimsenin hiç kimseden farkı olmadığı bir Türkiye’yi inşa etmek için yola çıktık. Halka hizmet, Hakka hizmet dedik, yaratılanı yaratandan ötürü severiz dedik. Hamdolsun 20 yıl boyunca yapılanlara sizler şahitsiniz. 20 yıl boyunca bizden memnun kaldığınız için her zaman durmak yok yola devam dediniz. 20 yıldır sizlere elimizden geldiği kadar hizmet getirmeye gayret gösteriyoruz. Yeni işleri de birlikte yapmak için bugün huzurlarınızdayız. Ben hepinize tekrar bizleri ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

HER TÜRLÜ HİZMETİ SİZLERE SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Vatandaşların hayat standardını daha yukarıya çıkarmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şöyle konuştu; “Her zaman söylediğim gibi bizim sadece bir derdimiz var, milletin derdiyle dertlenmek ve buna çözüm üretmektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın emirleri doğrultusunda milletimizden ayrı olmamız söz konusu değildir. Burada, Sayın Cumhurbaşkanımızdan başlayıp, en alt kademesine kadar görev alan arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızın hayat standartlarını daha yukarıya çıkarmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Biz bugün, muhtarlarımızın, siz değerli mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinlemek için geldik. Tabi muhtarlarımız mahalleleriyle ilgili her türlü sıkıntıları bize iletiyorlar ama, biz sizlerle yüz yüze olmak sizlerin ağzından sıkıntılarınızı dinlemek için bugün buradayız. İmkanlar dahilinde her türlü hizmeti sizlere sunmaya devam edeceğiz. Mahallelerimizle ilgili ne tür istek ve sıkıntı varsa, bunları da hep birlikte çözeceğiz.” 

BUGÜN MİLLETVEKİLİMİZ VE BAŞKANLARIMIZ İLE BİRLİKTE SİZLERİN HUZURUNUZDAYIZ

AK Parti Belediyeciliğinin önemine dikkat çeken AK Parti Şehitkamil ilçe Başkanı Mehmet Yılmaz ise, “Bugün Milletvekilimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Şehitkamil Belediye Başkanımız ile birlikte sizlerin huzurunuzdayız. Sizlerin sorunlarını dinleyip, sıkıntılarınızı gidermek için Milletvekillerimiz ile Başkanlarımız ile elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ne zaman bu şehrin sorunlarıyla ilgili bir sıkıntımız olsa, ne zaman ilçemizin, köylerimizin bir sıkıntısıyla ilgili Başkanlarımızı arasak hemen talimat veriyorlar ve gerekeni yapıyorlar. Ben yapmış oldukları hizmetlerden ve samimi duruşlarından dolayı Sayın Fatma Şahin Başkanımıza ve Sayın Rıdvan Fadıloğlu Başkanımıza tüm mahallelerimiz adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.