AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yrd. Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul çalışmalarına verilen  aranın ardından Gaziantep’te yoğun bir saha çalışması gerçekleştiriyor. AK Partililerle birlikte Şehitkamil, Şahinbey, Nizip ve Oğuzeli ilçelerinde bugüne kadar çok sayıda ziyarette  bulunan Milletvekili Nejat Koçer, esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

KOÇER, ESNAFI DİNLİYOR

Gaziantep  Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, Suburcu ve Kalealtı esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyen Koçer, koronavirüs sürecinde verilen destek paketlerini anlatarak esnafın sorunlarının kısa zamanda çözüme kavuşacağını ifade etti .

HİZMET YOLUNDA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Koçer gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından şunları söyledi. “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aziz milletimize hizmet yolunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Her zaman milletimizin yanında, vatandaşlarımızın arasında olma gayretindeyiz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde Belediyelerimiz tarafından yürütülen çalışmaları yerinde görüyor, teşkilatlarımızla ve vatandaşlarımızla kucaklaşıyor, yapılan yatırımları yerinde takip ediyoruz. Hemşehrilerimizle bir araya gelerek taleplerini , beklentilerini dinliyoruz. Oldukça verimli geçen ziyaretlerimizde son olarak Suburcu ve Kalealtı esnafımızla bir araya geldik. Milletimizden aldığımız destek ve güçle elimizden gelenin fazlasıyla çalışıyoruz.”