TFF Kadınlar 1. Liginin iddialı ekiplerinden Gaziantep ALGSPOR, yeni sezonun hazırlıklarını sürdürmek için Kocaeli Kartepe’de kampa girdiler. Pandemi nedeniyle geride kalan sezonda sıkıştırılmış eleme usulü oynanan lig maçlarında başarılı bir performans ortaya koyan ancak talihsiz bir şekilde şampiyonluğu kaptıran Gaziantep ALGSPOR, yeni bir sayfa açarak yeni sezonun hazırlıklarına teknik direktör Hasan Vural yönetiminde başlarken ikinci etap kamp çalışmaları için Kartepe’ye gittiler.

KAMP 11 GÜN SÜRECEK

Yeni sezon öncesi yaptığı flaş transferlerle adından söz ettiren Gaziantep ALGSPOR, ilk etap çalışmalarının ardından 10 günlük kamp için önceki gün Kocaeli Kartepe’de kampa girdiler.. The Green Park Kartepe’de kampa giren sarı-grili takım 27 Ağustos’a kadar çalışmalarını sürdürecekler. Sarı-Grili takımın Teknik Direktörü Hasan Vural, iyi bir kamp dönemi geçirerek yeni sezona hazır girmek istediklerini ifade etti. 

İKİ HAZIRLIK MAÇI YAPILACAK

Öte yandan Kocaeli Kartepe’de kampa giren Gaziantep ALGSPOR, burada iki hazırlık maçı yapacağı açıklandı. Alınan bilgiye göre sarı-grili takım, Bahreyn Milli takımı ile 24 Ağustos ve 27 Ağustos tarihlerinde hazırlık maçı yapacağı belirtildi. ALGSPOR, oynayacağı hazırlık maçlarının ardından yeni sezon hazırlıklarına Gaziantep’te devam edecekler…